Дженифър Лорънс разкри с кой колега от „Не гледай нагоре“ е било „трудно“ да снима

"Филмът никога не е бил за Covid. Той е за изкривената комуникация, за отказа от нормално общуване между хората"

03 януари 2022
social
Снимка от youtube screenshot

На Дженифър Лорънс и било „наистина, наистина трудно“ да се снима с „комедиен майстор“ като Джона Хил.

Двете звезди участваха в сатиричния научнофантастичен филм на Адам Маккей, „Не гледай нагоре“ – който разказва историята на комета, която е на път да унищожи Земята – и 31-годишната актриса призна, че е било трудно да контролира смеха на снимачната площадка с Джона Хил. 

В интервю за Vanity Fair, Дженифър си спомня как „беше наистина, много трудно да снимам с Джона и просто да не съсипваш кадър след кадър, заради постоянния смях, който те напушва“.

Дженифър добави, че са имали „цял ден за разгръщане на диалога, а Джона и Мерил Стрийп били единствените способни да направят такъв тип импровизация.

Тя избухна: „Искам да кажа, той е просто комедиен майстор.“

Междувременно режисьорът наскоро поясни, че „Не гледай нагоре“ умишлено документира „странното снимачно изживяване“ на фона на глобалната пандемия. По-рано Маккей каза, че има моменти, когато филмът - в който също участва Леонардо Ди Каприо - отразява случващото се в реалния свят, въпреки че режисьорът смята, че става дума за нещо повече от кризата с коронавируса.

Режисьорът на „Vice“ каза: „Беше наистина странно, защото сте гледали филма и знаете предпоставката – голяма част от него е като Covid. Има моменти, в които си казах: „Трябва ли да направим този филм?“ Взех сценария и разбрах, че се чете по различен начин. Филмът никога не е бил за Covid. Той е за изкривената комуникация, за отказа от нормално общуване между хората. Всичко се върт около социалните медии, кариеризма и алчността.”

Новини

Mariah Carey ще издаде тайния си гръндж албум през 2026 г.

преди 10 часа Mariah Carey ще издаде тайния си гръндж албум през 2026 г.

„Only Girl (In the World)“ премина границата от 1 милиард гледания, а „Bohemian Rhapsody“ вече има над 2 милиарда.

преди 10 часа „Only Girl (In the World)“ премина границата от 1 милиард гледания, а „Bohemian Rhapsody“ вече има над 2 милиарда.

Charlie Puth критикува шумните нощни изстрелвания на SpaceX в Калифорния

преди 34 часа Charlie Puth критикува шумните нощни изстрелвания на SpaceX в Калифорния

Beyoncé и Nicole Kidman ще оглавят Met Gala 2026

преди 34 часа Beyoncé и Nicole Kidman ще оглавят Met Gala 2026

Излезе трейлър на новия филм на Baz Luhrmann за Elvis

преди 2 дни Излезе трейлър на новия филм на Baz Luhrmann за Elvis

Christina Aguilera планира да издаде „много личен“ нов албум и документален филм

преди 2 дни Christina Aguilera планира да издаде „много личен“ нов албум и документален филм

Австралиецът, нападнал Ariana Grande, беше изгонен от концерт на Lady Gaga

преди 2 дни Австралиецът, нападнал Ariana Grande, беше изгонен от концерт на Lady Gaga

Scorpions идват в България през юни 2026 г.

преди 3 дни Scorpions идват в България през юни 2026 г.

Коледни класики завладяха американската класация за сингли

преди 3 дни Коледни класики завладяха американската класация за сингли

„Битка след битка" и „Грешници" с най-много номинации за "Златен глобус"

преди 3 дни „Битка след битка" и „Грешници" с най-много номинации за "Златен глобус"

Cher планира сватба преди стане на 80 г.

преди 4 дни Cher планира сватба преди стане на 80 г.

Backstreet Boys обявиха серия концерти в Германия

преди 4 дни Backstreet Boys обявиха серия концерти в Германия