Jennifer Lopez и Alex Rodriguez отмениха годежа

Двамата са решили да се разделят

13 март 2021
social
Снимка от instagram

След двегодишен годеж и четиригодишна връзка Jennifer Lopez и Alex Rodriguez се разделиха.

Според източник на ET 51-годишната звезда и 45-годишният бивш бейзболист "са прекратили годежа и са решили, че отношенията им са се изчерпали".

"Jennifer усещала като неправилно това да се омъжи за Alex. Наскоро неговият характер беше поставен под въпрос и Jennifer не можа да го понесе", казва източникът и добавя, че двамата запазват уважението си един към друг.

Раздялата беше голяма изненада за феновете, защото Jennifer и Alex изглеждаха като най-щастливата двойка на света. Наскоро обаче в интервю за сп. Allure говори за усещането, че е било за добро, че двамата не успяха да вдигнат сватба миналата година, както планираха. Церемонията, която трябваше да се състои в Италия, беше отложена заради пандемията.

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

"Планирахме сватбата с месеци и беше в чужбина. Може би не беше подходящият момент. Кара те да се замислиш как за всичко има някакъв перфектен, свещен момент", каза латино дивата пред изданието.

Lopez разкри също, че с Rodriguez са потърсили професионална помощ за връзката си: "Всъщност е много хубаво. Успяхме да поработим върху себе си. Бяхме на терапия. Мисля, че беше полезно и помогна на отношенията ни".

Всичко това се случва след като през януари се появиха слухове, че Rodriguez е водил тайни и интимни разговори с участничката в риалити шоу Madison LeCroy. Тогава представител на бившия спортист заяви, че двамата не се познават и никога не са се виждали. Тя каза пред Page Six, че не са се срещали, но са говорили по телефона.

Малко преди да се появи новината за раздялата с Rodriguez, Lopez публикува снимка от видеоразговор с 13-годишната си дъщеря Emme и бившия си съпруг Marc Anthony. На кадъра момичето плаче на рамото на баща си. "Когато са тъжни, но мама и татко са там... Обичам те!! Много се гордея с теб...", написа Jennifer върху кадъра в Instagram Story.

jlo.jpg

Lopez и Rodriguez за последно бяха видени заедно на 1-и март, когато той я посети в Доминиканската република, където мегазвездата снима филма "Shotgun Wedding". На Свети Валентин певицата публикува видео с неговия романтичен подарък за нея за празника на влюбените - огромен букет червени рози.

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

Lopez и Rodriguez се сгодиха на Бахамите през март 2019 г. През последната година двамата прекарваха много време заедно с децата си - нейните близнаци Max и Emme, и неговите дъщери Ella на 12 г. и Natasha на 16 г.

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo)

Новини

The Weeknd се отказа от идеята да „пенсионира“ сценичния си псевдоним

преди 5 часа The Weeknd се отказа от идеята да „пенсионира“ сценичния си псевдоним

Slash загатна за нов албум на Guns N’ Roses

преди 5 часа Slash загатна за нов албум на Guns N’ Roses

Rod Stewart отложи концерт заради медицинска процедура

преди 6 часа Rod Stewart отложи концерт заради медицинска процедура

„Спайдър-мен: Нов ден“ покори боксофиса, „Одисея“ е най-гледаният филм на Christopher Nolan

преди 32 часа „Спайдър-мен: Нов ден“ покори боксофиса, „Одисея“ е най-гледаният филм на Christopher Nolan

Почетоха Whitney Houston с кукла Barbie

преди 2 дни Почетоха Whitney Houston с кукла Barbie

Barbra Streisand ще издаде първата си детска книга

преди 4 дни Barbra Streisand ще издаде първата си детска книга

Madonna и Kylie Minogue пуснаха първия си съвместен сингъл

преди 4 дни Madonna и Kylie Minogue пуснаха първия си съвместен сингъл

Mel C коментира решението на Geri Halliwell да носи бяло на сватбата ѝ

преди 5 дни Mel C коментира решението на Geri Halliwell да носи бяло на сватбата ѝ

Oasis може да съберат класическия си състав за церемонията в Залата на славата на рокендрола

преди 5 дни Oasis може да съберат класическия си състав за церемонията в Залата на славата на рокендрола

Янка Рупкина и „Мистерията на българските гласове“ в новия сингъл на Ellie Goulding

преди 5 дни Янка Рупкина и „Мистерията на българските гласове“ в новия сингъл на Ellie Goulding

D2 и Део се събират отново за „Свобода“

преди 6 дни D2 и Део се събират отново за „Свобода“

„Спайдър-мен: Нов ден“ премина границата от 1 милиард долара само за шест дни

преди 6 дни „Спайдър-мен: Нов ден“ премина границата от 1 милиард долара само за шест дни