Taylor Swift издаде дългоочаквания си албум “Midnights”

Часове след премиерата пусна и допълнителни 7 песни

21 октомври 2022
social
Снимка от кадър Instagram

Taylor Swift издаде дългоочаквания си албум “Midnights”.

В Instagram певицата сподели благодарността си към музикалния си партньор Jack Antonoff.

“Midnights” е албум като луд полет и не бих могла да съм по-щастлива, че помощник-пилотът ми в това приключение беше@jackantonoff. Той е мой приятел завинаги (знам, че е самонадеяно, но държа на думите си), с когото правим музика от десетилетие, НО… това е нашият първи албум, в който двамата сме главните партньори. Обменяхме си идеи и написахме немалко неща, които харесваме, но “Midnights” наистина се оформи и “потече” от нас, докато нашите партньори (и двамата актьори) снимаха филм в Панама. С Jack се оказахме в Ню Йорк, сами, записвахме всяка вечер, стояхме до късно и изследвахме стари спомени от среднощното минало. "Midnights” е колаж от силни емоции, върхове и спадове, добри и лоши страни. Животът може да бъде мрачен, звезден, облачен, плашещ, наелектрилизиращ, горещ, студен, романтичен или самотен. Точно като “Midnights”. 

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Taylor Swift (@taylorswift)

Swift съобщи, че ще издаде колекцията от 13 песни от сцената на Видеомузикалните награди на MTV през август, където получи отличието за “Видео на годината”. 

Преди премиерата на албума звездата сподели тийзър на предстоящите музикални клипове, които е създала за “Midnights”. Първото видео е към песента “Anti-Hero”. 

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Taylor Swift (@taylorswift)

В серия от видеа тя представи заглавията и подробности за всяка от песните. "Lavender Haze" е за връзката ѝ с Joe Alwyn, "Snow On the Beach" е в партньорство с Lana Del Rey, а "Anti-Hero" Swift определи като “наръчник за всички неща, които мразя в себе си”. 

Сред авторите на песните в албума освен Swift и Jack Antonoff са също Zoe Kravitz и Alwyn, който е записан под псевдонима си William Bowery.

Три часа след премиерата на десетия си албум, Taylor изненада феновете си с разширена версия, "Midnights (3 a.m. Edition)", в която са добавени още 7 песни. В Instagram звездата обясни, че много ѝ е харесало да споделя с почитателите си композиции, създадени по време на звукозаписните сесии за албуми, по подобие на серията "From The Vault", които обаче са отпаднали от финалната селекция за съдържанието на съответния проект. 

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Taylor Swift (@taylorswift)

Заглавията на допълнителните песни са "The Great War”, “High Infidelity”, “Would’ve, Could’ve, Should’ve”, “Bigger Than the Whole Sky”, "Paris”, “Glitch” и “Dear Reader”.

 

 

Новини

Oasis са готови за James Bond: Noel Gallagher обяви, че за групата би било чест

преди 20 часа Oasis са готови за James Bond: Noel Gallagher обяви, че за групата би било чест

Bruno Mars завърши новия си албум – първи самостоятелен проект от десетилетие насам

преди 20 часа Bruno Mars завърши новия си албум – първи самостоятелен проект от десетилетие насам

Филмови и телевизионни триумфи на Critics Choice Awards 2026

преди 44 часа Филмови и телевизионни триумфи на Critics Choice Awards 2026

Ariana Grande с вълнуващи подробности за предстоящото си световно турне Eternal Sunshine Tour

преди 44 часа Ariana Grande с вълнуващи подробности за предстоящото си световно турне Eternal Sunshine Tour

Има ли нов музикант в живота на Дакота Джонсън?

преди 3 дни Има ли нов музикант в живота на Дакота Джонсън?

P!NK посрещна Нова година в болница с обнадеждаващо послание: „Избирам радостта“

преди 4 дни P!NK посрещна Нова година в болница с обнадеждаващо послание: „Избирам радостта“

Музикалният канал MTV отиде в историята

преди 4 дни Музикалният канал MTV отиде в историята

Кои звездни двойки отвъд океана се сгодиха или ожениха през 2025 г.

преди 5 дни Кои звездни двойки отвъд океана се сгодиха или ожениха през 2025 г.

Чапъл Роан споделя своите „Лични топ 10 визии за 2025 г.“

преди 7 дни Чапъл Роан споделя своите „Лични топ 10 визии за 2025 г.“

Cardi B отговори на критиците и защити връзката си със Stefon Diggs

преди 7 дни Cardi B отговори на критиците и защити връзката си със Stefon Diggs

Rick Astley разказва за славата в нов филм на BBC

преди 7 дни Rick Astley разказва за славата в нов филм на BBC

Богатството на Бионсе достигна 1 млрд. щатски долара

преди 8 дни Богатството на Бионсе достигна 1 млрд. щатски долара