Destiny’s Child се събраха на премиерата на филма на Beyoncé

27 ноември 2023
Beyonce
Снимка от YouTube screenshot

Destiny’s Child се събраха на премиерата на концертния филм за турнето на Beyoncé "Renaissance".

Бившите колеги на певицата от групата Kelly Rowland и Michelle Williams, както и LeToya Luckett и LaTavia Roberson (които напуснаха състава през 2000 г.) бяха сред специалните гости на представянето на "Renaissance: A Film By Beyoncé" в Бевърли Хилс в събота. 

В Instagram Rowland написа, че филмът не бива да се пропуска и добави, че след като го е гледала се чувства вдъхновена и много се гордее с Beyoncé.

Williams пък описа продукцията като "невероятна" във видеопослание.

“Всеки път, когато тя покаже нещо на света, тя разкрива едно ново ниво на това колко здраво работи и в същото време успява да балансира личния си живот, това да бъде съпруга, майка, сестра, приятелка, дъщеря, тя прави всичко. И го прави с такова съвършенство и не приема "не" за отговор, особено, когато знае, че може да бъде направено".  

Luckett написа, че Beyoncé е вложила сърцето си във филма и добави: 

“Танцувах, пях, плаках и се смях в този киносалон по същия начин, както на шоуто ѝ. Тази жена е удивителна!...”

Според информацията Beyoncé е влязла в залата за прожекцията минути преди да изгаснат светлините заедно със съпруга си Jay-Z и дъщерите им Blue Ivy и Rumi.

В четвъртък предстои певицата да представи филма си и в Лондон. 

На премиерата в Лос Анджелис присъстваха още много звезди сред тях Janelle Monáe, Victoria Monét, Lizzo и Chlöe и Halle Bailey.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating)

Засега обаче се съобщава, че филмът на Beyoncé се представя по-зле от продукцията за турнето на Taylor Swift. “Renaissance: A Film by Beyonce” е спечелил в САЩ едва 20 милиона долара в премиерния си уикенд, който следва празничните дни за Деня на благодарността. Филмът на Swift събра близо 93 милиона долара приходи само за първите три дни в американските кина. 

Новини

Nick Jonas представя „Sweet To Me” от новия албум „Sunday Best“

преди 2 часа Nick Jonas представя „Sweet To Me” от новия албум „Sunday Best“

Norah Jones и Joshua Homme от Queens of the Stone Age издадоха кавър на класиката „Somethin’ Stupid”

преди 2 часа Norah Jones и Joshua Homme от Queens of the Stone Age издадоха кавър на класиката „Somethin’ Stupid”

ZAYN се завръща към R&B корените си със сингъла „Die For Me“

преди 2 часа ZAYN се завръща към R&B корените си със сингъла „Die For Me“

Мери Бойс Бенд издават четвърти винил в месеца на любовта

преди 2 часа Мери Бойс Бенд издават четвърти винил в месеца на любовта

Harry Styles обяви еднократен концерт в Манчестър за представяне на новия си албум

преди 22 часа Harry Styles обяви еднократен концерт в Манчестър за представяне на новия си албум

Noel Gallagher получава признанието за автор на песни на тазгодишните награди BRIT

преди 25 часа Noel Gallagher получава признанието за автор на песни на тазгодишните награди BRIT

Mark Ronson ще бъде почетен с награда BRIT за изключителен принос към музиката

преди 48 часа Mark Ronson ще бъде почетен с награда BRIT за изключителен принос към музиката

Изпълнението на Lady Gaga на наградите "Грами" за малко да не се случи

преди 2 дни Изпълнението на Lady Gaga на наградите "Грами" за малко да не се случи

Китайският национален театър гостува за първи път в България по повод Китайската Нова година

преди 3 дни Китайският национален театър гостува за първи път в България по повод Китайската Нова година

Новият трейлър на „Michael“ акцентира върху отношенията на Краля на попа с баща му

преди 3 дни Новият трейлър на „Michael“ акцентира върху отношенията на Краля на попа с баща му

Критики към Sabrina Carpenter заради гълъб, и към Lady Gaga - заради пера

преди 3 дни Критики към Sabrina Carpenter заради гълъб, и към Lady Gaga - заради пера

The Cure спечелиха първите две награди "Грами" в кариерата си

преди 3 дни The Cure спечелиха първите две награди "Грами" в кариерата си